Narkoman

mr.floyd 2011-01-11 22:38:57 +0000

Osoba koja vam izuzetno ljubaznim tonom traži neku sitninu oko SKC-a.

"Oprostite molim vas, da vas pitam nešto, da nemate slučajno neku sitninu, skupljam za doručak?"
"A odakle doručkuješ? IZ GARAVE KAŠIKE???? SIKTER MORE!!!!!!!!!"

PRIMER B (ovo je makar jednom doživeo svaki pravi Beograđanin)

"Da nemate neki dinar, skupljam priloge za svoju slepu sestru??"

3
56 : 12
  1. Sećam se, baš pred svirku Laibaha u SKC-u da me je jedan bradonja pitao kako se zovem i kao prodaje neke magazine od pre 'rista... Džanki, sto posto.

  2. ja sam sa drugarom sreo u METRO-u (verovali ili ne) tu zenu koga vec godinama zicka po gradu, gurala je prepuna kolica a mi smo se talili za nash rachun (sa polu praznim gore pomenutim kolicima)

  3. ahahahaha garave kašike

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.