Neka, skupiće se

Blodr@yne 2011-01-20 21:31:36 +0000

Rečenica koju većina nas izgovori kad u radnji konačno nađe deo odeće koja nam je skoro savršena, al' jebeš ga, "skoro", ipak je veliko.. A na kraju se nikad ne skupi.

- Uh, jebote, konacno nadjoh dobre farmerke.
:proba u kabini:
- ŠKK?!! Neka, skupiće se.

6
28 : 8
  1. + девојкама се чешће дешава обрнуто. и никада се ништа не рашири :)
    ја купим ципеле два броја мање уз наду да ће да се "разгазе" ;)

  2. Isti sam ti sto se patika tice. :D Al kad kupujem odecu, pa jos kad me zadave prodavacice: "uzmi ovo, uzmi ono, veliko, malo.." "Neka, skupice se", i palim.. :)

  3. pa da, ako se ne jebete dovoljno, skupiće se...:)))

  4. buxnomanijak, nešto takvo i meni palo na pamet...stvarno si manijak...

  5. zavisniče, čim sam pogledao naslov, znao sam šta ću da napišem bez obzira šta pročitam dalje:)
    Malo se razočarao u sadržaj, ali sam plusovao!

  6. ajd i ja sam plusovao..zbog tebe manijak, inače ne bih..ja sam hejter...

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.