
Objašnjenje nekome koga nismo dugo vidjeli. Izraz dobio ime po legendarnom crnogorskom pjevaču Miladinu Šobiću koji za vrijeme svoje kratke karijere nije znao napraviti lošu pjesmu.
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.
KO LOSE LACKOVICEVE!
VRABACKOVIĆEVE!
Лоло НУСМИ. Не због Шобића него због *нема те ко* фора које су кобјасниле колико су смориле.
Zamisli samo sebe da to kažeš
E dje's buraz nema te ko loše Šobićeve pesme..
"Buraz": ŠKK ? -
е то саншајн, контам да би ортак рекао СТО МУ ГРОМОВА лоло
Ja mislim da bi ga lik ovdalio cipelom marke Pedjoti i onda počeo da peva:
"A zar nije štos ortaku razbit nos, da osjeti on tvoj djon, tvoj djon, tvoj djon"
Ја контам да бих се ја само сморијо и реко ау курац и отишо гајби
hvala na kritikama :)
Šobić je (prema mojim saznanjima) snimio samo dva albuma i dva singla. I nema lošu pesmu. Plus sam dao odavno, čak i linkovao defku u jednoj mojoj. Red je da je ovu malo "prodrmam"!
Nisam pratio, valjda si je prodrmao. Što se Šobića tiče, danas ga cijeli dan slušao. :)