
Verovatno najotrcaniji izraz koji se koristi u sportu.U upotrebi je kada trener ili igrači ekipe koja je favorit ne znaju šta da kažu o slabašnom protivniku a da ne budu povređena pravila fair play-a,jer su već upisali unapred tri boda i pobedu od pet,šest golova razlike.Primer ''neugodne ekipe'' u kvalif. za Ligu Evrope sledeće sezone:
Trener Liverpula:Spartak Subotica je izrazito neugodna i tvrda ekipa i biće veoma teško ostvariti pobedu.Njihov špic ima tako razoran šut da su prošlu utakmicu tražili loptu tri dana po Palićkom jezeru.
Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.
Kurir · 20. Februar 2011.
+ ahahahahaha
ne diraj mi Spartak! :)