Ocena 6

Orkana 2008-09-21 18:39:07 +0000

Na ovu ocenu pre ispita roditelji gledaju kao na nešto skroz normalno ali kad je dobijete onda ima dvojako značenje. Ono, kao, pa dobro položio je, ali u suštini misle, pa moglo je to i bolje, ali opet bolje je i to nego da nije uopšte položio.

-"Tata dobio sam 6!"
-6? Pa dobro...znači 6 sine...pa dobro...znači sine 6...pa dobro nek je i 6.........................

Jedino rešenje je da se samo neprimetno izgubite iz vidika.

24
1217 : 104
  1. E, pocepao sam se na ovo. :))))

  2. Primer, nema bolji:)

  3. samo zbog primera +

  4. Kod mene je ovo slucaj sa caletom. Kod keve je vec drugacije. Ona na ocenu 6 gleda kao na dvojku u osnovnoj ( a ja sam naravno bio uzoran djak u osnovnoj i srednjoj).
    Situacija:
    -Mama dobio sam 6 iz &^#!@(%$^
    - Sest a? (smorenim glasom, koji prati kisela faca). Pa nije moglo nesto vise? Jel to bas toliko tesko? Jel si ti to ucio.... (i slicna pitanja)

  5. Ko uopšte dobija šestice?!
    :D

  6. pih..... sve zavisi kako okreneš indeks!

    +:)

  7. pih... sve zavisi kako se okrene indeks!

    +:)

  8. до јаја :Д +++

  9. У духу испитног рока +

  10. kao i mene keva, donesem joj spisak ocena mog ispita na ispitnom roku da se pohvalim 6-com posle 14 meseci pripremanja ispita, ali njoj zapade za oko neki heroj koji je dobio 10 i onda kiseli komentar "Jedina mu je mana što nije moj", da nisam nezaposlen i finansijski zavistan od nje, momentalno bih je se odrekao preko novina.

  11. Ja sam mojima na svaki položen ispit reko ovo :)))

    ++++

  12. "Jedino rešenje je da se samo neprimetno izgubite iz vidika."

    Ma bolje resenje je da prvo kazes pao sam, pa posle sat vremena kazes da je 6 pa da vidis odusevljenje :)

  13. Ma bolje resenje je da prvo kazes pao sam, pa posle sat vremena kazes da je 6 pa da vidis odusevljenje :)

    Hahaha, u pravu si, ali moji su bili u fazonu, bolje da padnem nego da mi stoji šestica u indeksu :)
    Ali, na svu sreću gotovo je sa svime time :)

  14. bobibilder

    nije za odabrane
    17. jun 2011

    Možeš samo da kalimerišeš i ništa drugo.
    Defka razbija!

  15. Ова ти је најбоља по мени. Плусирао давно, саћу да имиљујем.

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.