1. Odlazak kod lekara

    euglena 2009-07-06 14:04:33 +0000

    Postupak koji kod većine mora da obuhvati i jednu dozu (bespotrebnog) laganja.

    - Otkad vam se pojavila ova kila?
    - Doktore, od pre dva dana. (Istina je da je ima već 2 godine, nego je sad narasla do kolena, pa smeta.)
    -----------------------------------------------------------------------
    - Imate Hlamidije.
    - Pa kako je to moguće, doktorka, kada uvek koristim zaštitu? (Ma nije valjda.)
    ------------------------------------------------------------------------
    - Recite mi da li vam je povredu nosa nanela vama poznata ili nepoznata osoba.
    - Ma nije niko, doktore, pao sam niz stepenice. (A u stvari napravio fajt u kafani.)
    ----------------------------------------------------------------------
    - Da li konzumirate alkohol?
    - Samo ponekad, doktore, kad su slave i to... (A na faci prošireni kapilari, rumeni obrazi, iskrivljen pogled, pozamašan trbuh, "otekla jetra"...)

    4
    60 : 4
  2. Odlazak kod lekara

    Tužni Lijam 2011-11-23 02:35:23 +0000

    Postupak koga prate simptomi koji su vrlo slični onima koji se javljaju pred prvi izlazak. Manifestuju se u vidu intenzivnog timarenja i čišćenja celog tela od višednevne zapuštenosti, neodlučnosti oko odabira odeće, ponaročito nervozom oko odabiranja odgovarajućeg donjeg rublja i čarapa koje neće aromatizovati prostoriju odmah nakon izuvanja.

    -Moram da se izdepiliram, stani da očistim lice, da operem zube.... Jao, sejo, di su mi one moje pamučne roze gaćice? One što ljudski izgledaju? I onaj beli brus, je l' smo oprali to?
    -Što ne obučeš neke od čipkanih, pamučne ionako nosiš za po kući.
    -Ma, neću da ispadnem kurveštija, tamo, bre! I oslobodi mi kupatilo da operem kosu i da se uredim ljudski.
    -Evo, odmah, nego, sa kim to izlaziš, nije mi jasno šta bi imao protiv čipkanih gaća?
    -Ma, ne izlazim, nego idem kod lekara, izašao mi neki osip po celom telu, neću da se brukam tamo kad se skinem, bre.

    16
    41 : 9

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.