Odnosi Islanda i Srbije

DustBGD89 2010-04-16 20:27:31 +0000

Prijateljski. Island nema ambasadora u Srbiji, pa je poslao Slobodana Mićića ("Svet na dlanu") da bude počasni konzul. Razlozi?

1991- Prvi priznao nezavisnost Hrvatske
2006- Prvi priznao nezavisnost Crne Gore
2008- Među prvima priznao nezavisnost Kosova
2009- U jeku svetske ekonomske krize, bankrotirao, zadužio se kod EU i Rusije, kandidovao za EU, i time umesto Srbije, stao rame uz rame sa Hrvatskom za uniju, pa mi opet moramo da čekamo.
2010- Islandski vuklan davi Evropu, pa i Srbiju pepelom.

8
56 : 11
  1. Koje sranje mamu ti jebem raspalu pusi kurac retardu copavi nabijem ti spermu u usta.

  2. jos nas i razbijaju u rukometu redovno
    ostrvo raspalo

  3. VIDIM NEKI SE LJUTE... :D

  4. Ma jebes Island, EU i vulkane zivela Srbija.:D ++++++ za defku:D

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.