Online gledanje filmova

jogurt_kifla 2011-05-22 22:41:07 +0000

Odlučio si da pogledaš sa ortacima najnoviji Spilbergov film. Naravno, to bi sve išlo glatko da živimo u srećnijem svetu gde se duga preliva svakog dana preko neba i gde devojčice skidaju tangice čim te ugledaju. I naravno, da kerovi imaju krila.

Ali ne, u ovom našem svetu, film ćeš pogledati samo ako se izlomiš kao jugo po atarima, gde usput moraš da preskačeš bare, gaziš krave i gađaš vanzemaljce korpama sa pijace koji te usput napadaju u tvom questu ka slatkoj pirateriji. Ali opet. Nećeš jebati.

-Kako se zove, kucaj pored samo "free online watch"...
-E'o izbacio je nešto. Aj klikni.
-Ma travian, gasi to, aj vrati nazad... Aj ovaj ruski, tu sigurno ima. Kurac, ovo neki skrinsejver... Aj opet.
-Matori, gde ti pivo?
-Eno ti tamo frižider... A ovaj, šta misliš?
-Aj..
-(download divx plugin) Ček da skine ovo pa će onda...
3 minuta kasnije

-Oće l' to?
-Evo. Sad idi install. Kurac, obrisao ga avast! Neki virus u pm!
-Daj bre jebite se!
-Idi u kurac Mare jbt, samo kenjaš tamo... Jel' ti to treća konzerva some jedan?!
-Ma jebi se... (podriguje)
-Daj znam ja jedan sajt... Evo vidiš, tu uvek ima.
-Evo ga play. Aj klikni tu. Skip add, gore X. Sad opet play... Evo učitava...
*This video has been deleted.*

-AAAA u KURAC!!!!

15
87 : 14
  1. травиан победа ! +

  2. na keca uvek nadjem film

  3. Ne postoji rec koja bi opisala ovu definiciju. Od mene + ko svadbeni sator :)))

  4. Zato Torrent tata i mama +

  5. ma bre ukucaj ime filma i samo pored megavideo ili letmewatcthis...nacices film na keca

  6. znam brt, ja samo torent koristim ;) Ovo je primer mučenja većine

  7. http://www.letmewatchthis.ch/ ovde ces naci za sekundu na ovom sajtu

  8. Ne boj se ti za mene, i nemoj kačiti to ovde banovaće te neko. Ponavljam, ovo je samo primer. :)

  9. Smešno jerbo je istinito. Pljus. 66-ti.

  10. Majnus dadoh kod ovog dela

    gde se duga preliva svakog dana preko neba i gde devojčice skidaju tangice čim te ugledaju. I naravno, da kerovi imaju krila.

    Iz cijeg je ugla ovo pisano? Momka? Tinejdzera? Kakvi krilati kerovi, kakva duga, prelivanje? Je l ovo biseks dete od 11 godina ili sta?

  11. Parovljev sindrom, klasika

  12. Iz cijeg je ugla ovo pisano? Momka? Tinejdzera? Kakvi krilati kerovi, kakva duga, prelivanje? Je l ovo biseks dete od 11 godina ili sta?

    To se zove amerikanizacija sreće po narkomanskom dijalektu. Ti to verovatno ne razumeš. Evo ti barbika pa se igraj ;*

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.