
Većina ljudi koja ima psa ne shvata da oni nisu igračke, već još jedna odgovornost. To obično počinje sa malim detetom koje hoće štene, koje je na početku slatko i zanimljivo, a završava uličnim psom. Kako psa treba redovno, svaki dan šetati kako bi izbacio gomilicu (obično na nečiji travnjak) to ljude počinje da smara pa ga oni samo puste da on šetka sam (ma vratiće se on). Tako to ide dok se on jednog dana ni ne vrati. Sem šetanja, normalno psa treba i prašiti od buva da van komšije ne bi spominjale bližnju i daljnju familiju zbog njegovog neprestanog arlaukanja. Sve u svemu, bolje je onda kupiti hrčka.
Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.
Pas je odličan za veliko dvorište - ako ti sere on ti đubri travnjak, čuva ti kuću, a i ima slobodno prostora koliko želi da se šeta. Za ljude u stanu preporučujem mačku, ona će se uvek vraćati čak iako ne želiš.
+