
Ljudi kojima su penzije toliko male da nemaju para sta da jedu i onda se na njihov racun pricaju vicevi.
Dva penzionara sede na klupi u parku.Prvi:Jesi li poneo hleb za golubove.Drugi:Ja sam mislio da cu da ih jedemo bez hleba.
Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.
:)))))))))
poznato mi zvuči, ali opet je predobro :D
palac gore
"Ja sam mislio da cu da ih jedemo bez hleba."
Jesu ludi ti penzioneri...
Могша критикује пред народом цео дух времена - неспремност људи за велике животне промене и муке старачке, лош и дискриминаторни однос државе према пензионерима, као и игнорантност, апатију и цинизам који су се проширили међу млађим генерацијама