Prijava

PES anti-stres

Taktika odstranjivanja stresa pomoću PES-a. Taktika je jednostavna, upalite PES kada ste veoma iznervirani, uzmete ekipu tipa Palermo a za protivnika neku od jačih ekipa, ili ekipu koju prezirete iz dna duše. Naštimate beginner težinu i nabijete protivnički tim minimum sa 30 golova razlike u 10 minuta utakmice. Provereno odstranjuje sav nagomilan stres.

Pre par minuta bio sam nadrkan malo, otišao sam na PES uzeo sam Srbiju a za protivnika Hrvate i rezultat utakmice je na kraju bio 36:0, inače Vidić zabio 25 komada. Sada sam tako veseo i srećan da pišam od sreće svakih pet minuta, iako mislim da imam upalu bešike što se tiče tog pišanja.