Pesme koje jačaju ženski duh

henry chinaski 2010-04-22 17:30:50 +0000

Posebna sorta pop, folk pesama izrazito feminističko-egoistične sadržine koje devojke u klubovima pevaju na sav glas, naglašavajući tako svoju nezavisnost i unikatnost, a i nadmoć nad muškim polom (druga strana medalje je kad sat vremena kasnije, mrtve pijane, zamazanih očiju šalju svom bivšem dečku Radovanu SMS u kojem mu opraštaju sve one šamare i izražavaju spremnost da ponovo budu zajedno). Često se okupi i poveće girls only društvo i onda jedne prema drugoj pružaju prste, šatro posvećujući stihove drugarici.

"ne daj se kraljiceeee..."

"ja sam ekskluziva, kažu da sam mrak..."

"gazda piće šalje mi, blistam ko dijamant u novoj haljini..."

7
123 : 12
  1. Ne znam šta je tu feminističko...to je samo materijalizam i objektivizacija. Nema ničeg feminističkog!

  2. Ziv je umro nije

  3. Roknuo sam plus do p**** materine! Nema nista gore od ovoga, ili kad krenu da se prokenjavaju po statusima na FBu! +++++++++++++

  4. +++...vala baš me nerviraju...odlično!

  5. hilda, pročitaj tekst prve pesme koju sam pomenuo u primerima...

  6. +
    I zaboravio si mozda i najgoru: "Do jaja bas si ti, kad bi se zezali..." :D

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.