
Najstrašnija kletva svim iskrenim ljubiteljima najlepše stvari na svetu. Još kad ti ovo poželi neko iz gey društva...
Vrlo zajebana kletva kada je upućena muškarcu.
Ali kada je upućena ženi,postaje BAŠ zajebana kletva!
Na primer:
Hvala bogu,nemam pojma ko bi mogao da bude primer za ovu definiciju...
Najgora kletva u ginekološko-akušerskom esnafu.
Najcesca psovka koju smo koristili kad smo bili klinci, iako vecina nas nije znala sta to znaci.
Izraz za koji postoji dva znacenja.Moze se koristiti za proklinjanje muskaraca(da mu se ogadi picka pa da ne jebe vise) ili za psovanje zena (da joj se picka ogadi bukvalno)
Mare:E,hajde idemo popodne na tekmu?
Radoljub:E,ne mogu sad,moram tetki da odnesem lek..
Mare:Siso jedna,picka ti se ogadila.
Maja:E,kresnula sam se sinoc sa tvojim bivsim !
Radojka:Ti si kurvetina!Picka ti se ogadila !
Врхунац свих клетви у Србији. Превазилази све оне трећеразредне типа ''Дабогда имао 8 ћерки па цео живот радио за улошке'' и сл.
Супротно од ''Свака ти дала''.
Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.