Vrhunac zaljubljenosti. Kada vam ONA krasi pozadinu telefona, svet je nekako lepsi. Mozete u svakom trenutku da izvadite telefon i vidite to prelepo lice i zbog toga vam je nekako toplo oko srca. Naravno, takva predispozicija moze da prestavlja neke poteskoce, kao npr. kada krenete da pogledate koliko je sati, pogledacete u sliku i zaboravicete sta ste radili u zadnjih pola sata. Jedna slika moze da dosadi posle nekog vremena, pa se polako na telefon nabacuje jedno 5-6 slika, cisto da se doda varijacije malo.
To jutro kada se konacno odljubite posle raskida ili odbijanja od strane iste, iste te slike brzinom svetlosti izlete iz fona i obicno se postavlja neka livada na pozadinu.
Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.
Ona XPova livada je Najjaca ;)
:)+