
Ono na sta se pozivaju pickice koje nisu u stanju da izdrze pisljivih sest meseci u vojsci.Civilno sluzenje vojnog roka je ogromna glupost,jer drzava umesto,kad vec ima priliku,iskoristi potencijale besplatne radne snage,ona ih gura u drzavne institucije da gube dragoceno vreme,jer po zakonu,na civilnom sluzenju,ne sme regrutu da se da nijedna odgovorna duznost.Pickice,zato biraju da devet meseci sviraju kurcu,umesto da obave svoju duznost za sest meseci i nastave sa svojim obavezama.2010 bi trebalo da se ukine sluzenje redovne vojske.Medju onima koji se pozivaju na prigovor savesti ,mozda,1% stvarno ima neki prigovor,dok su ostali pickice
Zato u Srbiji i vlada bela kuga,jer mladici ne mogu da se zene jer nisu sluzili vojsku
Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!
Biznisblog · 26. Decembar 2007.
???
A pičkice su, jel da? A i oni što nemaju muda da ukradu nešto iz samoposluge, jesu i to pičkice? A jesu li pičkice i oni što ne smeju da pobegnu sa časa ili su pičkice možda oni koji beže sa časa, jer ne mogu da podnesu da dobiju ocenu manje?
-
Otaku,glup si!
talentovano_glup, vređanje nije dozvoljeno!
Pa dobro, objasni mi ako sam gluo...