
Kombinacija koja sluzi da pojaca sva čula za 30%.
Нисам сигуран, али чини ми се да је то искључиво балкански јутарњи ритуал.
Ричард, Колега: Јел, ја кад сам био у грчку, изненадило ме кад изађеш ујутру у 7, још раније, а оно поседало испред куће старо, младо, мушко, женско и пију кафу уз цигару.
Ја: :)
Колега: Скроз блесаво. Један ми рече да то и пре доручка раде.
Ја: :)
Колега: Шта ти мислиш?
Ја: Ма пусти их, блесави грци :)
Zivot cine male stvari.To mi obicni smrtnici najbolje znamo.Prva kafa i dim su nam ritual zlata vredan.Radosti zivota su u sitnicama,to cemo govoriti sve dok jednog dana{mozda} ne uletimo u kes i sevne neki BMW X 5.
Nekome razlog za ustajanje iz kreveta,ublazuje mrzovolju i pomaze nam da se suocimo sa ostatkom sveta kad krenemo na posao ili u skolu.
Sve je nekako lepse i lakse posle te prve jutarnje.
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.