
Сања сваки амерички шпринтер на 100 и 200 метара. Машта како ће баш он бити тај који истрчао прво време свих времена. То му даје подстрек док се боде инекцијама стероида у дебело месо и једе барено пилеће бело, без кожице.
То што тренира сваки дан по 7 сати и трчи по цео дан ко џукац који се управо искењо у јутарњој шетњи ћу занемарити...
Прво време ће бити моје! И истетовираћу цифру међу обрвама...9.88...да..и тако заспи свако вече.
....
"Недалеко" од ти силних сјајних и потенцијалних шампиона, на Јамајци, један клинац шутира стари звучник свог грамофона док вари буксну и пита се: Шта ми је требало јуче да наверен трчим онако брзо на часу физичког.
Оно јесте (мисли се у себи, док увлачи дим) трчао сам за оцену.
Ма све би било кул (дим) да глупи профа није мерио време штоперицом.
(димови)
Него је звао министра за спорт који кад је чуо време које сам истрчао бос, одма ме пријавио за Олимпијаду!
Које срање! Не смем да варим МЕСЕЦ дана пред почетак игара. Који сам ментол!
Усаин Болт, најбржи човек данашњице! Прво време на Олимписким Играма свих време! Како се осећа тренутно најбржи човек на планети?!
Онако. Синоћ су ми 27 пута вадили крв па имам болове од убода, а и нисам се загрејао пред трку и ове патике су ми мале. ЈАМАЈКА ВАН ЛАВ!
...Наставља да трчи почасни круг са високо подигнутом и рукама раширен заставом своје земље... до свлачионице где га чека специјалитет куће.
Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.
Kurir · 20. Februar 2011.
Bio bi i ti prvi da je iza tebe trcao gej ( Marvin Gay ) :]