
Epitet za fudbalera ili košarkaša kojega za vreme tekme počne opasno da sere. Naravno, isti uvek može da se pozove kontru "nije to sranje, to je znanje".
U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti
Mokoš · 11. Maj 2011.
de si bre komso, 100 godina.
raspolozen si, vidim, maaajt :)
Није лошо. +
Жив ли си?
De si Ozi, evo me slavim 34. rodjus, pa me nesto pod stare dane spopala inspiracija :) Kako vama u Australiji? Vidim - nisi izgoreo, a ni poplava te nije odnela, znaci cuti, dobro je, a? :D:D:D
Arei - Zivko-Zdravko, jos se i razmnozio :)
opa, slavi se rodjus, slavi se prinova, a ti komso, odnela te voda? ako ako, kad vas anektiramo, bice "bata-Mile, bata-Mile".
salu na stranu, cestitkte za cifru 034, a bepcu sve najbolje i da mama sto pre zaraste, ako me razumes. hohoh