
Свака, на први, а Бога ми и други поглед, бесмислена радња која снижава ниво стреса; како не би дошло до прегоревања или, српски речено, бурнаута. Док не заборавиш да због ње касниш на посао и тад већ оде маст у пропаст.
- Дуле (у себи): Само да не поскупи бензин, само да не поскупи струја, само да… А да, да окренем ја своју стару ортакињу, Малу
Биип. Важно обавештење. Изабрали сте непостојећи број.
- Ива (Дулетова жена): Душо, јеси то звао шефа да јавиш да касниш на посао?
-Дуле: Шефа? А, да, да, јесам. (Шит, ако ме она не убије, Аца сигурно хоће.)
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.
i sta je rekla duletova zena u epilogu?
I mene zanima …
Jako dobro i ostavlja prostora za nagađanje. Odlična definicija. Ton, gradacija. 7+ ;)