
Аргумент једнак тврдњи Франческе Скјавоне да је боља пичка од Мартине Навратилове у млађим данима. Тачка која се ставља на крају реченице иако јој ту није место. Бесмисленост у малом, често коришћена од оних који немају више валидних чињеница релевантних за дебату, па је надобудним ставом желе решити у своју корист.
-Знаш, пази овако, све што си ти рекао је чиста лаж, ванземаљци су ту, они нам турају којекакве сонде у рч и врше свакакве експерименте, јер су много напреднији од нас, размисли о томе.
-Дечко, 'ајде молим те, не глуми Молдера, него плати по пиво, зато смо те и звали, шчуо?
..............................................
-А како би било да нас триста Спартанаца лепо ухватимо штуру и утекнемо персијанским позерима да скрнавимо малолетну децу по полуострву, јебеш ово насиље, размислите о томе.
-Леонидо, знали смо да си пичка неопевана, лепо остани па се упиши у уџбенике историје, кад си већ, нажалост, наш вођа.
Ovo je prejako!
Banja Luka Forum · 21. April 2007.
Sjajno! +
Фала ви, тешка кишо. :))
Drugi primer odličan :) +
Захваљујем, Соул. :)
300! TO! ++
Ova defka je glupa, nema nikakvog smisla, a ni primeri nisu nimalo zanimljivi, razmisli o tome!
+ naravno...
Svaka čast+
Čudo da nisam komentarisala ovo...razmisliću o tome...
++++++
De njih dve nađe ...:D +
Možda da povežemo ova dva primera i razmislimo o tome da li su Leonidi vanzemaljci gurali sondu u rč....+
E sad sam već znao da si ti. +
Фала људи.
Аахахах, ово улази у мојих топ 5 коментара. :)