
Koristi se prilikom spomena studenta gradjevine koji studira već godinama i čiji se kraj studija ne nazire.Služi kao dobar reper dinamike njegovih studija.
X: Jel,šta studira ovaj Miloš?
Y: Gradjevinu.
X: Pa koja je on godina?Kad planira da završi?On još malo pa tridesetu gazi.
Y: Ma,pusti ga,njemu će diplomski da bude rekonstrukcija mosta na Adi.
Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.
Super ti je i defka i primer, al mi nešto naslov...više bi leglo nešto kao "večiti student" ili sl.
Baš tako nešto htedoh da kažem, u stvari naslov je kul ali bolje da prepraviš malo definiciju jer ispade da je student građevine rekonstrukcija mosta što i nema nekog smisla.
Hvala na sugestijama.Naslov ce ostati,jer to je srž.:)
E, sad je extra!