
Кад дечко треба да се упозна са њеним ћалом и кевом.
-Ау тебра што си ми се дотерао тако, види ти њега ее...
-Ма ништа ме не питај палим сад на родитељски код девојке.
-Ијао, срећно !
-Ма шта срећно, њен матори неки бивши официр, мудо неко, био по неким силним ратиштима шта ја знам, плашим се стерљаће ме погледом.
-Ма лагано само пљуј по педерима, њих нико не воли, и по Шутановцу причај како је срање што је укинуо сад војни рок и на коњу си.
-Даће Бог да му Шутановац није кум, ако јесте најебо сам.
Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.
fino :)
хвала хвала : )
Fino, fino :)
+