Lako jebljiva devojka iz kraja. Devojka kojoj ništa nije strano dok pored toga ima kriterijume kao somalijska kurva. Najlakši način da doprete do nje jeste da joj brutalno sterate u pičku pa onda u čmar, posle par poteza moguće je da dođete i do normalnog razgovora.
- Matori jesi vide Suzanu, šta je ono kao prokurvala se?
- Ma postala glavna roša u kraju, svi meću svoje klikere u nju, žao mi devojke ali morao sam i ja par puta da omastim brke.
Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.
Psiholog · 20. Februar 2011.
Linkuj malo stvari sa tudjih definicija. Osim ako ovo ''somalijska kurva'' nisi ti definisao, mrzi me da proveravam :P
+
Ma ne volim kada se šareni definicija puno, ali evo linkovao sam nešto :)