
Зајебан тип. Крими џими. Озбиљан лажов. Штавише, ни сам више не зна кад лаже. Сви му дугују паре. Туче све одреда. Кева не сме да му каже да среди собу, јер би је изупуцав'о. Ћале га се плаши од трећег основне, кад је ножем избо' учитељицу, зато што му је рекла да изађе пред таблу. Родбина више не посећује његову породицу, откад је ујака послао по пиће, а овај човек дош'о у госте. Кад се вратио с' пићем, ујак је морао исто и да сипа свима у чаше. Кад је просуо мало са стране добио је шамарчину. Од тад има кошмаре и безуспешно тражи лек за несаницу.
Све у свему, један велики лажов који трипује криминал.
-Слушај ме добро Циле! Марији ако приђеш, неће бити лепо.. Тако да знаш!
-Чекај да видим дал' сам те добро разумео.. Ти би да јебеш, а она не да, па сад нећеш да је јебе неко други, коме она радо даје?
-Управо!
-Хахаха, смешан си, има да је јебем и да јој пушим табане у исто време!
-Пази шта сам ти рекао! Немој после да буде као ''нисам знао'' и те форе.. :одлази изнервирано:
-Каква мајмунчина.. Набио ми притисак, 300 са 200!!
-Ма бре брате, тај ти је с' калашем из пичке излетео. Само ти јеби и уживај, а овакви углавном сјебу сами себе, кад тад.
-Тај рад. Ај' уздравље брате!
-Ајд'!
Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!
Biznisblog · 26. Decembar 2007.
Buksna je počeo da piše sve duže defke, a dobro ti ide to bratac +
Ма срећем свакакве крембиле ових дана, па инспирација пуца..
Vala da zna da si u pravu....ali svakakvih ima debila gde god da se okreneš.
Ja sam do skoro prico krembil!
Buksna inspirisan ljudima i travom!:-)
Naslov je dovoljan za +,tekst nisam ni morao da citam :)