1. Sindrom profesora fizičkog

    crjz 2010-03-09 19:42:27 +0000

    Osećaj da je tvoj posao mnogo bitniji nego što zapravo jeste u realnom vremenu, prostori i svetu. Nastao kod profesora fizičkog koji su tvrdili da je njihov predmet važniji od mate.

    Majstor za klimu koji tripuje da je njegov posao za nijasnsu teži od onog koji ima neurohirurg.

    3
    41 : 8
  2. Sindrom profesora fizičkog

    Encelad 2010-03-09 20:16:48 +0000

    Девијантно понашање од кога пате људи који раде у школским фискултурним салама и уз то имају и болесну опсесију према младом месу,пилетини и батацима.Нутриционисти покушавају да нађу икакву везу између ове хране и професорског позива али за сад ништа.
    Занимљиво је то што их нису пуне болнице већ затвори.

    3
    30 : 5

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.