Čovek bez stalne adrese. Osoba koja je pošteno izlizala đonove tumarajući cestama i kojoj su sva nadanja iscurela kroz šuplje džepove. Jedino što joj preostaje jeste da se u brk naceri životu, malo jače ogrne dotrajalim kaputom i uputi u novo stradanje.
:Predstavnici opštine pred izbore dolaze do lokalne skitnice, nude mu garsonjeru, nadajući se da će tako dobiti određeni broj glasova:
-Da mi tebi druže Milutine damo jednu sobicu, čovek si nisi pašče majku mu.
-Neka drugovi nije to za mene, da me zatvorite u kutiju od deset kvadrata. Razboleo bih se ja tu, osećao bih se previše garsonjerično.
Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.
Imam i ja jednu sličnu i napisala sam da klošar ima najveću dnevnu sobu ili takonekako...
++++
ae nađeš pa da pročitam :)
Bolje, bolje :) +++
trudimo se :)
http://www.youtube.com/watch?v=AAQCyUg8V5E :)
Oblaчематори, шта да радим?????
;)))))
povodom čega ? :)
Pola otkucanog se izbrisao..
Početak je ovako nekako : ko bi to sad mogao da nadje itd (miksovana oba pisma radi ilustracije moje rasejanosti)
Kul primer.
Početak je ovako nekako : ko bi to sad mogao da nadje itd (miksovana oba pisma radi ilustracije moje rasejanosti)
Kontaktiraj nekoga sa planine Modor :)
matori, dobra +++
Početak je ovako nekako : ko bi to sad mogao da nadje itd (miksovana oba pisma radi ilustracije moje rasejanosti)
proročica B a b u :)