Smoki koji košta 20 dinara...Prepoznaje se po kesi koja je skoro providna i izgleda kao da u njoj ima najmanje 200 grama iako ima 75.Smoki je toliko odvratan da dok dodjes do usta on ti se već izmrvio u ruci a ruka je ostala masna....Ako slucajno zgazimo smoki od njega će ostati samo mastan trag i nista više.....Smoki se pravi od tri sastojka griz,ulje i mnogo soli.
Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.
Deutsche Welle · 29. April 2011.
Dok mi je keva radila u Aleksandriji donosila mi je onaj Panda smoki sto je 20 feninga kostao.Jebes mi mater ako nije bio masniji od cvaraka.
Kako je to bio ogavan smoki...+
A najgori je onaj sa poklon igračkom, ništa odvratnij u životu nisam jeo! ++++++
Aleksandrija, pa plus za toJ + :)
zato se zna sta je u srbiji najbolje. Flips koji svi zovu smoki. Dakle, starkov SMOKI. :)
+ ali samo prepravi ''...najodvraTnijih grickalica u Srbiji.'' :)
hahhahahha JEBEŠ MI MATER AKO NIJE BIO MASNIJI OD ČVARAKA
KOJA FACA ;)
ja sam nalazio i za 10 kinti +++
I za džabe, ciganje
Zakon +