
Pošto se zna da je Njegoš, pored nespornih književničkih kvaliteta, imao pozamašnu istoriju obljubljivanja evropskih dvorskih dama, ova opaska se koristi kao pohvala tipu, čiji spisak bivših riba uključuje veliku količinu kvalitetnih komada.
-Milena, Slađana, Bojana, Zorana, Anđela, Jasna, Mika... svaka ti je ko Njegoševa.
kada se sa nekim u potpunosti slažemo
inspirisano istinitim predratnim događajem u mom gradu
Hodža pjeva u neko doba sa džamije, u stvari stavio kasetu šta li već. Nailazi jedan gradski lik, totalni ludak i dobacuje nama koji sjedimo u bašti kafića: Čuli ga, svaka mu je Njegoševa.
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.