sve jos mirise na nju

Boginja 2008-11-09 12:45:29 +0000

Jedna od najboljih balada grupe Parni Valjak. Prilicno setna pesma zbog koje mase ljudi padaju u sevdah. Na pesmu se lako da navuci, sto znaci da doza nikad nije dovoljna i zbog toga se uvek moze sa istom strascu uzivati u pomenutoj kompoziciji bez opasnosti da se predozira.

"Sve jos mirise na nju, i dan, i jutro sto ce doci
Nakon ove noci, noci bez sna
I dvjesto godina da ih brojim u samoci
Otkako je otisla.

U mojim venama jos je njenog otrova
Jos je doza prejaka
A tebe ljubim, da ne poludim
Da zaboravim"

7
37 : 11
  1. Ima nešto sa tom pesmom...čak sam i ja imao momente kad sam je slušao.. :-)))

  2. more ja je uvek mogu cuti u svako doba dana noci ..i jedna mi je od omiljenoh domacih posto domacu muziku retko slusam iz zadovoljstva

  3. ja bih mogla da definisem neku pesmu od haustora..moju omiljenu

  4. Predivna pesma.
    Predlažem vam da pogledate ovaj spot, jer je i vizuelizacija fantastična:
    http://nl.youtube.com/watch?v=YrJvkquw7CM

  5. Dobra pesmica...ali ni "Dođi" nije za bacanje..+

  6. bas mi se nesto ovih dana vrzma ta pesma po glavi, bem li ga sto...

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.