
Imaginarno mesto u mudima, do kojeg se dolazi dovoljno dugom stimulacijom polnog organa, posle kojeg ekspanziona energija spermića nadjačava želju za produženim snošajem i orgazam je neminovan. Pravu lokaciju ove tačke znaju samo master jebači a i njima se nekad omakne i ukapiraju da je trebalo da skrenu levo kod Albukerkija.
- Ah...ah...mhhh...nemoj u mene, molim te!
- Neću, ne boj se, iskusan sam, tačno znam kad ću da svršim i tad...ah...malo zastanem i posle mogu da nastavimmm...Mislim da sam te upravo napunio.
- Aaaaa, kretenu, jesi li normalan!?
- A izvini, omaklo mi se. Ne boj se kupiću ti pilulu za dan posle.
- Ma kupi svojoj mami, silazi bre sa mene, budalo.
Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“
Danas · 06. Novembar 2008.
hahahaha :) do muda!
hahahaha koliko trujete sa ovim krešimirom :)
-Što si usporiJo?
-Pa svršiJo, jebogati.
+
Pwned!