
Тотални промашај. К'о шут просечног бека у ЈСЛ који заврши са друге стране корнер заставице односно у ауту а не у голауту. Гол наравно погађају ређе него странци падеже, па је о томе глупо и говорити. Невероватно смотана особа чија употребна вредност још није спозната. Да му даш камен на чување вратио би ти песак. Од најлакше ситуације направиће нерешиву енигму. Погубљен у времену и простору без наде да ће се икада снаћи и тако бар донекле оправдати своје постојање. Чист доказ да није сваки сперматозоид који стигне први уједно и победник. Једном речју лузер.
- Додај ми ту гедору леба ти! И пази на стакло!
:испада му из руке и пада право стакло:
- Па јебемуматер јесам ти реко да пазиш, коњино једна?!
- Иииизвини тата случајно је било...
- Случајно мој курац, да си фудбалер и голаут би промашио, јооој јебем те Милутине, боље у саксију да си га издркао! Мрш у кућу да те моје очи више не виде!
_______________
- Брате кад ће то пиво?
- Ево брате послао сам Марета пре 10 мина, саће он.
- Марета си послао?! Марета?! Па бре тај не мож' ни голаут да убоде, боље да си Џекија послао! Јесте Џеки, паметнији си од Марета. Тако је, маши тим репићом ти бар знаш која ти је сврха у животу.
Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!
Biznisblog · 26. Decembar 2007.
Ma i kliker bi pokvario.
:+)
Фала, фала Шерлоче :)
detalj sa saksijom mi se svidja +
Има много добрих детаља овде, не знам који би' издвојио. И дефка и примери су ти супер. + Идем да видим шта још имаш.
Ваља, ваља...! +
Додај овде предлог.
А јебем га тек сад видео а не могу да едитујем :(
И фала вам :)