
Причати бадава. Обично некоме коме је лакше утерати метар у дупе него сантиметар у главу. Најчешћи вршиоци ове радње су кева, жена и професори.
- О мој синко, Краљевићу Марко, остави се, синко, четовања, јер зло добра донети неће. А старој се мајци досадило све перући крваве 'аљине. Но ти узми, синко, рало и волове пак ори брда и долине, те сиј 'шеницу белицу, те ти храни и мене и себе.
- Неће раја трпети турскога зулума! МОРЕ ТУРЦИ НЕ ГАЗ'ТЕ ОРАЊА!
- Џаба ја тупим зубе, немој више да си ми дошао кући крвав, ил' се пери на потоку ил' 'ватај више ону додолу Равиојлу па пред попа, старамајка више да ти пере усране гаће неће.
Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.
Kurir · 20. Februar 2011.
fino fino +
hvala trako trako :)
Majstorija :) +
муј грациос кампион :)
Одлична +++
:)
covpa, bas si se navuko na deseterac u zadnje vreme :)
+
Vispreno +
:)