
Sasvim normalna radnja,ali iz nekog nepoznatog razloga,rec koju vecina likova zeli da naglasi,kako bi pokazali drugima da vode racuna o sebi iako ste gotovo sigurni da to nije tako.
-Gde si brate,sta radis?
-E,brate sad izasao iz tusa,malopre dosao gajbi,cuo se sa ovim mojima.istusirao se i sad ono,blejim..
-Pa hoces napolje kasnije?
-Hocu lepi nego cuj,dodji ti ispred zgrade,ja samo da se tusnem i izlazim,ono..
Ma idi u pizdu materinu.
Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.
Ja brate, svaka čast! Znam jednog takvog! Kakve su mu inače higijenske navike u to ne ulazim, ali kad se god negdje ide (izlet, ekskurzija) uvijek ti se taj tušira do iznemoglosti i tom tupiranju toliki značaj pridaje da to nije normalno.