
Sredstvo koje sam koristio do četvrte godine kako bih dobio ono što želim, a video sam od starijeg brata. U nedostatku veš mašine poslužiće i šporet. Ne pomažu ni batine ni zatvaranje u sobu, jer u sobi možeš da udaraš glavom o ormar. Bitno je samo da budeš dovoljno uporan - kada posle trećih batina nastaviš da lupaš glavom ko budala, shvatiće da je bolje da ti daju to što tražiš nego da se ubiješ.
Uspevalo je dok se nisu setili da mogu da me vežu..
Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).
Skodin blog · 04. Septembar 2010.
C'est genial!
Jedan moj rodjak je jos kao mali usavrsio tu metodu - njemu nisu bili potrebni nikakvi rekviziti - lupao je glavom o zid, eventualno i o pod.