
Nekada jako popularan metod popravke televizora na krace staze, taman se lepo zavalite, uzmete pivo, kad ono smetnje, najpre ide jedan udarac od gore, pa ako to ne uspe, onda po dva krosea na svaku stranu
Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.
Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.
Ubi nas ova modularna/cipovska/kinesko-korejsko-kinesko-vijerkongovska-indijsko-kineska/boflovska tehnologija! I deca se na Balkanu popravljaju kad ih klepis a ovo sada sve ode pokurcu. Sad se ne lupa po televizoru nego iz njega.
+
Код мене и комп ради на ударање;по њему и даље стоје отисци патика(јер ми је комп,јелте,у домету десне ноге).
Срећан је сваки лаптоп и сваки дигитални ,,модуларно-бофловски спектакл''који не доспе код мене.
Свака част и за констатацију изнад.
It's funny because it's true! +