1. USA (United States of America)

    okto 2007-03-12 13:44:52 +0000

    Posle Vavilona prva masonska država, stvorena u farsi od rata sa tada najvećom imperijom Britanijom ili tzv. "Rat za nezavisnost"
    Izvršili genocid nad indijanskim stanovništom.
    Mešavina naroda, jezika vera (pre nevera) posle duge istorijske i političke izolacije ulazi u svetsku politiku na kraju prvog svetskog rata kako bi zaštitila realizaciju svojih kredita Britaniji i Francuskoj. U drugom svetskom ratu Japan ih uvlači u rat nešto ranije nego što im je odgovaralo.
    Od drugog svetskog rata predstavljaju najvećeg policajca u svetu koji gura nos u sve, i pravi razne pičvajze po svetu. Osnovog svega su dominacija, kontrola resursa i profit.
    Predstavljaju stub Novog Svetskog Poretka.
    Trenutno su prva svetska imperija koja je izgleda na vrhuncu svoje moći. Po nepisanom ali očiglednom praviliu sve imperije kad dostignu vrhunac propadaju (valjda će i oni)

    Baš mi mrsko ovo da kucam, alć šta ću kad je tako

    1
    45 : 6
  2. USA (United States of America)

    tror padowan 2007-03-21 23:48:43 +0000

    Usavršeni Sisači Apsoluta! Tajno udruženje gladno Apsoluta i na putu da ga dosegne - zahvaljujući našoj pasivnosti i pomirenju sa sudbinom!

    Vietnam, Irak, Srbija ...

    1
    15 : 10

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.