
Najčešći suvenir koji, kao klinci, kupujemo na ekskurzijama. Često su to neke gluposti od drveta (frulice, varjače i ostale zajebancije) koje posle te eksurzije nemaju ni jednu svrhu sem skupljanja prašine po policama.
Uspomena iz Vrnjačke banje.
Uspomena sa Tare.
Uspomena sa Kopaonika.
Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.
Retko ko i kupuje, uglavnom marelišu !
Kod nas nije bilo tako, mi smo kulturni bili. lol
jes' bre....ja sam jednom u Soko Banji kupio neku drvenu ploču na kojoj piše: "Skidač nervoze, stresa i besa".....i tu na sredini jedna meta i piše: "Kad ste nervozni, ili ljuti, nišanite i sredinom čela udarite u metu" :D:D:D:D:D i dan danas mi stoji na polici bez razloga :D