Veran fan

seljak veseljak 2009-07-03 01:14:42 +0000

Hobi opasniji i od ekstremnih sportova

Nakon objave Džeksonove smrti fanovi širom sveta oplakuju pop ikonu, a do sada je otkriveno da se više od deset njegovih najzagriženijih obožavalaca ubilo od kada je umro.

Geri Tejlor, predsednik i vlasnik najvećeg internet fan kluba pokojnog pevača, objavio je da je po njegovim saznanjima 12 poštovalaca njegovog lika i dela izvršilo samoubistvo.

Ruski imitator Džeksona Pavel Talalajev koji je čak i izvršio i nekoliko plastičnih operacija kako bi ličio na njega, takođe je pokušao da se ubije ali su doktori uspeli da ga spase.

Da bi sprečili dalja samoubistva javnosti se preko “Jutjuba” obratio Džesi Džekson, Majklov prijatelj, koji moli fanove da prestanu da misle da treba da naškode sebi zbog ove tragedije.

16
39 : 3
  1. Odakle si prekopira' ovo Eternal?

  2. Ja da se pitam, ne bi ih molio da prestanu s pokušajima da se ubiju zbog toga, no da sam paraš, čak bi ih finansijski pomoga'.

  3. I ja bih, manje idiota! Sad će da ispadne da se ponovo uvlačim :)

  4. pa mora da ispadne tako kad se uvlacis

  5. Euglena, podsećaš me na moje gaće, vazda se uvlačiš. :)

  6. Dzekson? Je l' to onaj sto je siljio nos?

    (To je rekao moj cale. Da vidite da ima i druga strana :))

  7. i mene tange zajebavaju :(

  8. Dobar Tulumbac!

    Ne nosim ja tange Eternal, mada jes' da kad obične gaće obučem izgleda ka' da nosim tange, zbog obima guzice.

  9. ne nosis tange, bas nisi u trendu

    al ako budes poceo da ih nosis obavezno se depiliraj da ne bi doziveo blamazu ko ja na plazi

  10. Ne nosim tange zato što kad ih obučem, guzica ih proguta u roku od nekoliko minuta, i onda moram nove da kupujem. A neću da depiliram prkno, jer mi je reka' JTu jednom da ga više pale moje dlake na guzicu od onih s kurca.

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.