1. Vrteti film unazad

    Тхе Проф 2015-01-01 18:35:53 +0000

    Premotavati odgovarajuće inspirativnu scenu iz rendom nićpora sve dok ista ne izazove krajnji efekat kod svog korisnika. Uglavnom, zanimacija za oba gornja ekstremiteta...koji god od njih ti za šta služio, hehe.

    - MIŠO, SINE, JESI TU? OŠ DA TI BABA SPREMI NEŠTO DA JEDEŠ, ČUJEEEŠ?
    - 'De baš sad, bakuta, jebote...E, baba, ne mogu sad, ovaj, gledam neki, ovaj, film, pa može posle, ok?
    - VAŽI, BABINO, VAŽI...SAMO NEMO OPET DULEPIŠ TU TVOJU KUCALJKU, PROŠLI PUT SAM SVE PRSTE NABILA DOK SAM JE OČISTILA, ĐAVO JE ODNEO I ONOG KO JE IZMISLI!

    7
    35 : 10
  2. Vrteti film unazad

    Spavallica 2011-11-15 16:25:10 +0000

    Prisećati se.

    - Sad vrtim film unazad i shvatam koliko je ona mene zajebavala, pa koji sam j...
    - Batali sad to matori, nego gledaj da počneš da snimaš novi film.

    4
    28 : 8

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.