
Bar u mom kraju, time se označava svetlost, koja se reflektuje, sa ogledala, stakala, i sličnih uglačanih predmeta... E za razliku od onih, koji nemaju ideju, šta je ždraka, i pripisuju joj kojekakva mitološka svojstva, primer je sledeći:
Moja pokojna baba, bi me uvek ganjala po dvorištu, sa dobronamernom idejom, da mi polomi svaku kost, ukoliko bi joj ''bacao ždraku u oči'', kad radi nešto... Još ukoliko pri tom ispusti nešto, pa razbije... '_'
lol...
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.
хахаах
+++