Prijava

EU od Lisabona do Vladivostoka... O tome je nekad sanjao i Silvio Berluskoni, inače ortak Vladimira Vladimiroviča.
:D

Pa i Vladimr Vladimirovič je htio u NATO kad je došao na vlast. Ali su ga odjebali jer je htio da uđe kao ravnopravan partner Americi, a ne kao tek neki tamo pedespeti član...

Isto je i sa jevropom, udjes unutra ko govno i ocekujes neko cvece bukv

Srb da malo drzi do sebe rekla bi adio jevropa saradjujemo bilateralno, jok ajmo biti jevropski supci

pa dobro sta ima lose sto su mnogi hteli u eu na pocetku.evropske su zemlje, prirodno da hoce, nije evropa samo zapadna evropa.problem je sto se tu pitaju ameri, sto kaze brdar to je kao da slavis rodjendan i neki komsija ti prica koga mozes da pozoves a koga ne.

Utopija, bukv, avg drugosrb ulazenje u eu zamislja kao stvaran odlazak u neku obecanu zemlju gde ce da zivi prosperitetno

Eno i kroasane napali nepalci na max dok ovi jedu govna u irskama nema to alternativu

ko sto grci zive prosperitetno, sad ce da im uvedu 6 radnih dana u nedelji.umrite robovi

Ne vredi 20dina ispiranja mozga je uzelo maha, eu nema alternativu i mozes se ti tu jebat. Na kraju ce ti neki drugosrb reci ali tamo su vise pajsad

P L A T E
L
A
T
E

zar ne zelis vecu platu bajo moj

Na kraju cemo udjemo ko seselja sto su izbacili iz haga, bukv ima neki vucela kaze nemoj sad referendum pa gradili smo ovo 40 godina sacmo deo civilizovanog sveta

isti narod slican nama (sa naseg aspekta)

Onaj ko to misli nije rusa/ukra video ni na televiziji

svako po sebi sudi mooooj jebace. Ja avg ukra/ruju zamisljam kao prefinjenog dingospowa u kabriu

Rusi su sličniji amerikancima nego jugoslovenima lol susrecem se skoro svaki dan s njima, digitalizovaniji su od pola evrope, jedino mozda geografiju znaju bolje od amera jer su u evropi ali ovako ostalo bukv kao ameri misle da su mali bogovi, niko nam nista ne mozhet mi smo rusiskaya federacja , mi smo frilenseri, ne znamo da koristimo keš, znamo samo za mekdonalcc i starbakss kako to mislis nemate starbakss pogledaj moj novi ajfon 15 pro, sta je to kod tebe 13 jel jao bas si siromasan kod nas u moskvi zaradjujemo 20k mjesecno, grijanje uvijek nam maxx jer je plin džabalesku a vi kako te

ove pliduove ruje veci drugosrbi od nasih bukv. Sad kad jova cuje da ruje koriste ajfone svasta bi mogao da im kaze.

pa dobro jedan dio rusije nema leba u crevu, jedu krompir corbu svaki dan, piju votku i govore davaj davaj ali ovi iz moskve su na nivou njujorcana, nema razlike u ponasanju i izgledu, nekakvi su DEZMEKASTI i žive maks prozapadnjački

Prvorusi i drugorusi se razlikuju kao da nisu uopće ista porodica sisara.

A kakvi li su tek ruski nestorijanci, to ne mogu ni da zamislim

cuj nemos da zamislis, pa to ti je putin i ekipa dingospowa!!!

sta je prico putin o zlatnoj milijardi i o zapadu da se sa njima ne moze lepo nego kako oni oce al znaju nasi drugosrbi da to nije bas tako

placa mejmun lozulje 110 dinara a gleda sta soros radi (plidu komiran)

Kako index strastveno izvještava o napredovanju rusa, prosto iznenađujuće za jedan hrvatski portal

Zato cara to prati, jasno mi je sve sad

eeee moj pliduu kad napisu necto o stetnosti vaca i prskanju iz vazduha imecemo o cemu da pricamo

evo sprzen i zamak hari potera vrv bio prepun placenika sa zapada i ukronacista

https://www.index.hr/vijesti/clanak/video-rusi-napali-odesu-gori-dvorac-harryja-pottera-ima-dosta-mrtvih-i-ranjenih/2560762.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_d