Prijava

Znas kad bi vakav pogled imao u estoniji, nikad

Nisi džabe

B E Ž O
E
Ž
O

Hej haj jaganjac ,jaganjac jaganjac

24 stepena temperatura, umreću

dobro jutro kamenofile prijatelju stari

kamenofil
24 stepena temperatura, umreću

kaće više kod nas da dođu te tropske vrućine ovo sad ko da je sredina novembra jebemu mesec

Jutro, pregospodo. Evo razmišljam kaću u šetnjicu večeras, a sutra l00dilo u gr00du, 17. maj se slavi. Ako na internetu vidite markantnog dinaroida u suknjici kako maše norveškom zastavicom, šanse su 27 odsto da sam to ja

markantnog dinaroida

imaš novog dečka a

Više nego jednog, nemojmo biti zaostali balkanci iz mračnog doba.

sutra ce kameni masno da ih iznapusava jer pajsad norvezanuju

Prvonorvežani, pljujem na njih, bah.

El ima razlike medj prvo i drugonorvezanima, ko je tamo real dingospow

Svi su dingospowi, kolko primećujem. Ne vidim preterane razlike između prvo i drugonorvežana.

prvonorvežanin voli izrael a drugonorvežanin voli palestinu

Na palestinu se i ovde lože pliduasti imigranti, prosečan nord baci lajk/hejt i nastavi brojati prljave naftne pare.

Duduše, uvek ima par nebinaraca koji oće da palestina bude besplatna, što je lol jer bi u toj istoj palestini oni bili kamenovani dok bi reko odban Zozo.

avg drugosrb gastos bilo gde u cvetu be like: Svi su dingospowi, kolko primećujem

naci u norveskama jednoumlje, lepo

Pomagajte drugovi, Cara me orozuje

ako ćemo realno palestina i treba da bude jevrejska zemlja u nekom idealnom svetu. ja bi ih prvi podržao da sve to bude izrael kad ne bi stalno zabadali nosinu u poslove zapada. bukvalno svaku zapadnu zemlju kontrolišu osim možda japana. a što se tiče te šake peska tamo ja lično vidim paralelu s kosovom. palestinci su tako neki retardirani cigani kao šiptari koji su to prvi zapišali ali svo kulturno nasleđe tog kraja pripada jevrejima, tj. srbima.

eeee moj kamenofile, sutra sa ponosom da norvezanujes