Prijava
  1.    

    Bugarska politika

    Kada si u govnima do guše,oni dođu da te jebu.
    Kada god je Srbija ratovala,Bugarska je napala s' leđa.

    Na primer svi Bugari i cela Bugarska...

  2.    

    Bugarska politika

    Jednostavno: biti na strani jačeg.
    Suprotno od toga je Srpska politika, pošto bi mi Srbi bili spremni i od Marsovaca da se branimo. Bugari bolje prolaze, jer kad im je Nemačka pripretila '39 oni naglo postaju Nacisti, a čim su se Rusi približili Bugarskoj '44, naglo su postali komunisti. Nakon propasti SSSR '91 naglo počinju da mrze dojučerašnje prijatelje (Ruse) jednostavo jer su postali slabiji.

    - Za koga navijaš, za Amere ili Ruse?
    - pa za Amere, normalno...
    - a što?
    - pa jači su, imaju veću vojsku, bogatiji su, tamo se lepo živi...
    - ajde beži mali, vodiš Bugarsku politiku!

  3.    

    Bugarska politika

    Ono što nedostaje srpskoj SPOLJNOJ politici, a ima je previše u unutrašnjoj.

    Uvek bili uz Nemce, uvek bili na gubitničkoj strani a nikad nadrljali. Mi uvek bili na pobedničkoj (i pravda i pravo bili naši) a sve nas je manje i sve smo manji!

  4.    

    Bugarska politika

    Termin često korišćen u Srpskom jeziku koji se vezuje za osobu (državu) koja često menja mišljenja i stavove prema nečemu kako bi sebi ostvarila bolju budućnost ili se spasila od opasnosti.

    (Kao što bi naš čovek rekao :" Ovom je mišljenje promenjivo kao i ovo vreme napolju. ")

    Tokom drugog svetskog rata, pored Hrvata, Bugari su bili najveći saveznik nacista na balkanu, stoga su vršili stravične zločine nad Srpskim narodom u okupiranoj Srbiji i pratili Hitlerove zapovesti nepogovorno.
    Kako se bližio kraj rata i kako su komunisti iz Rusije upali na teritoriju Bugarske, oni preko noći skidaju Nemačke šlemove sa oznakama SS-a i stavljaju šajkaču sa petokrakom, time stičući punopravno članstvo u antifašističkom pokretu i osiguravajući sebi mesto među državama pobednicama na kraju drugog svetskog rata.