Prijava

4:0 uz tri gola Đorđevića, jedan gol Baneta, uz 4 asistencije Gudelja.
G
U
D
E
LJ

Sve miriše na 1:1. Mada, Albanci tukli Portugal, tako da ni to nije sigurno.

Neeego, šta bi, jel Kolarov startovao Natašu Bekvalac? To mene me interesuje, mislim više me interesuje jel je gustirao, bile neke poruke, kradeni telefoni čuda...

Marković hoće, trudi se, al jeboga, al je primio onu loptu kad je ušao u 1/16m njihov, ko od drveta da se odbila. Matić je lepo ono povukao jedno, baš klasa.

Tošić ima 59 nastupa za reprezentaciju. Jebem ti fudbal.

Упознај непријатеља да би га више мрзео:
http://www.mozzartsport.com/vesti/prelazzi-crni-orlovi/84932

Јбг, чињеница је да утакмица у уторак није само обична утакмица. Прочитао сам текст, прочитао коментаре и није ми јасно где људи виде да се овде величају Албанци као народ. Само нас човек лепо опомиње да не уписујемо унапред три бода само зато што су то Албанци.

не кажем да неће бити боље нити да је адвокат лош, али ово што смо до сада видели је битно слабије него готово свака утакмица под михајловићем, за којег сам говорио да треба да остане.

УБОГИ БОГАЉИ ШТА ВАМ ЈЕ БРЕ ПИЧКЕ ЈЕДНЕ

у пичку материну више са овим Тошићем

Tošić ima 59 nastupa za reprezentaciju. Jebem ti fudbal.

Колико му пута само лопта долази на леву ногу и он, или не уме да је прими како треба, или не уме зицер да погоди.

Ulazi Danko, saćemo da jebemo Jermene

Daće dva gola, mark maj vords.

Ovaj Gudelj ima slično prezime kao onaj Badelj, a Badelj je Hrvat što znači da ni Gudelj nije daleko. Gudelju pičko izdao si pravoslavlje.

и де су презимена на леђима јебем вам маму сељачку шта је ово неки сеоски фудбал у пичку материну

хахахахаха туга јебена

још само шиптари који су иначе бољи од ових да нам се исеру уста у сред београда

браво мајмуне, сетио си се да убациш Митровића, пизда ти материна