Prijava

Упознај непријатеља да би га више мрзео:
http://www.mozzartsport.com/vesti/prelazzi-crni-orlovi/84932

Неко се усудио да напише да немају сви Албанци рогове и трозубац, и народ одмах полуди. Нико да прокоментарише стварно занимљив део о Љубиши Броћићу за кога ја сада први пут чујем, а верујем да је код већине људи исти случај. Тако да, ако вас не занима новинарски покушај десатанизовања Албанаца и осврт на њихову реперезентацију, препоручујем први део текста који говори о прилично успешном тренеру о коме се није толико писало јер је још педесетих прогнан из земље (због тога ми је још интересантније што на овој слици личи на Црњанског).

Вау, нашао си мој рандом пост од пре три године (!) и направио постер, хахаха прелуд си.

Ne znam šta radite vas dvojica, možda se međusobno šurite, ne kontam iz postova, ali omašili ste temu. Čil aut.

стварно сте сморили, јебо вас бог

Добар је текст, прочитао сам га одавно али мислим да нема неки прејак смисао. Заиста ме боли курац с ким играмо, ако је та репрезентација на папиру слабија очекујем да је добијемо у 9 од 10 покушаја. И то је то. Генерално, немам неку сад мржњу према Албанији јер сам сазнао у последњих пар година доста ствари које пре нисам знао. Ал да их волим, не волим их и нећу вероватно никад.

Не кажем да мораш да их волиш :)

Македонија губи против Луксембурга у Скопљу, а ми изгубили од њих, ех Србијо међу шљивама.

Упознај непријатеља да би га више мрзео:
http://www.mozzartsport.com/vesti/prelazzi-crni-orlovi/84932

Doba rje tekst ja postujem Albance yo i po

За Ивановића Караџа у интервјуу аренаспорту реко све кул, ће дигра

Srbija je verovatno najbolja, a najgora reprezentacija ikad.
Nema te reprezentacije sa tako dobrim igracima, koji se uopste ne slazu izmedju sebe i boli ih kurac za repku.

И АЈМО!!!!!!!!111111 ОСВАЈАМО ЕВРОПСКО САМО ГАЗИ!!!!!!!! ПРВО АРМЕНЦИ ИЗВИНИТЕ БРАЋО ПРАВОСЛАВНА НАПАЋЕНА А ОНДА ШИПТАРСКА ГАМАД ЈЕБИ СКЕНДЕРБЕГОА!!

SRBIJA (4-2-3-1): Stojković - Ivanović, Nastasić, Mitrović, Kolarov - Gudelj, Matić - Tošić, Tadić, Marković - Đorđević

Хаха Гудељ и Тошић јебени

ГУДЕЉ
У
Д
Е
ЉЕДУГ

А исти курац, ту је Матић он је ионако најбитнији, могу и мотку да посаде поред њега, небитно.