Prijava

Дана деветог месеца седмог лета Господњег 2011. на снагу ступају прва писана правила која морају поштовати сви учесници Квиза:

1. Право на постављање питања стиче се датим тачним одговором на претходно питање. Неопходно је сачекати потврду да је одговор тачан.

2. Питање "траје" 24 сата. Уколико се не добије одговор у том року, постављач може да постави ново питање или да се одрекне питања и тада питање поставља први учесник са спремним питањем.
2.1. Уколико у тренутку истека рока постављач није присутан, питање поставља први учесник са спремним питањем.

3. У случају да се постављач питања у наредних 6 часова од најстаријег понуђеног одговора на који још увек није одговорио не удостоји да саопшти да ли се међу понуђеним одговорима налази неки тачан, могућа су два сценарија:
3.1. Да, уколико је то могуће, остали учесници пронађу одговор и предају штафету учеснику који је понудио тачан одговор.
3.2. Питање поставља било који учесник, по принципу "ко први девојци, њему девојка" уколико нема тачног одговора или се одговор не може проверити.

3. Пожељно је "цитирати" питање, то јест уоквирити га, зарад лакшег проналажења у случајевима када се питање протегне на 2 или више страна.

4. Ко гугла тај је јајара највећа и не заслужује да буде у овом одабраном друштву.

Ако неко одступи од овога, нека буде проклет Богом, и нека се казни по законима земаљским. Или бар модераторским.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Војтек поставља питање.

Који фудбалер се, након успешне каријере (првенствено у Италији) кандидовао за председника своје земље?

ЕДИТ : ујебо сам државу у којој је играо. исправљено

Мила? Ако се тако зове онај што се кандидовао за председника Либерије, нисам чак ни сигуран да је играо у Енглеској.

Ладно си погодио државу, али не играча. :)

On je koliko znam bio ministar sporta,a ne kandidat za predsednika...

Elem, kad vec spamujem, da spamujem jos malo. Zanima me kakav 'status' treba da ima clan na forumu pa da moze da otvori temu?

EDIT:

Na kog Milu si ti Peki mislio? Ja sam mislio na Rozea...

Жорж Веа се зове стерам му га.

ЕДИТ: Влатко јеби се! :) Увек ме неко сјебе у задњој секунди /("%/()4578%"(/

Ајде следеће питање.

Грофе, настави.

Upyre, apsolutno nikakav status, valjda preko 50 popularnost, tj ako možeš da postuješ na forumu, možeš i temu da otvoriš...samo daj neku dobru :)

izvinjivam se za spam...nastavite...

Па Роже Мила, који други има...

Шта "наставите", постављај питање! :)

Упуре, свако може да отвори тему.

Веа је био кандидат за председника, али је Либеријац. Мила је Камерунац :)

Aha...taj fazon...izvinjavam se...evo sd ću...ako pogodite (mada Peki i wojtek možda znaju, jer sam ovo pitao na ktitor podforumu)...

Koji je prvi i jedini fudbaler priznao da je gej, a kasnije se obesio?

Ма знао сам да је био Либеријац и да је играо у Милану и ПСЖ-у. Само сам помешао...

Pa Roze Mila je iz Kameruna, pa mi cudno sto si pitao da li se on kandidovao za predsednika Liberije...?

Kako se trazi Kamerunac kad je Wojtek rekao da je Vea tacan odgovor? Meni sad nista nije jasno...

EDIT: Skontao sam :)

Onaj na F, ne mogu da se setim tačno prezimena... Englez, ja mislim.

Čuo sam nešto o tome, mislim da je neki crnac u pitanju, ali se imena ne mogu setiti u trenutku.

Џастин Фашуану.

Их, нисам уплатио ктиторину. :)