Prijava

Pored neaktivnih i iscrpljenih tema, apelujem na određene članove da slobodno prijave i neke preaktivne, a retardirane teme, pa da i njih eventualno fikete.

Можда да се размотри проблем политизације вукајлије? Чисто због претраге у гуглу који може довести овде људе који су желели да се упуте у Савет Европе или у Хаг. Не да се закључају али нешто слично :) Да не буде једног дана вукајлија раме уз раме са б92 и тако неким форумима.

razmišljao sam o tom politika podforumu, naročito zato što sam dobio molbe od pojedinih ljudi da se ceo podforum zatvori. ukoliko određeni broj određenih članova iznese određeno mišljenje, možda se nešte neodređeno dogodi.

Можда да остане само "друштво" па да може да се пише о ромима, гејевима, женама, највећим србинима али не о ђинђићу, косову, натоу?

pa to, tako nešto uopšte ne zvuči loše.

http://vukajlija.com/forum/teme/962
http://vukajlija.com/forum/teme/11971
Једну од те две, потпуно исту поенту имају, а неки умеју да оставе на обе теме по видео у исто време.

ЕДИТ: И ово можда, ем је глупо, ем је просто, ем је репетативно:
http://vukajlija.com/forum/teme/3409

iskreno, mislim da je podforum politika visak na zabavnom sajtu

...онда би коментари и остале теме биле затрпане политичким ставовима и расправама. Има ту и понечег паметног за прочитати.

http://vukajlija.com/forum/teme/3409 Pa kako cu ja sad da se hvalim kako sam veliki jebac?Ajde ja , nego i Siba i Kika Boy i LeStat, ako ovako nesto kazemo na cetu banovace nas opet.
Kad smo vec kod toga , e ste razmisljali da ukinete cet?Nije predlog samo pitam.

iskerno, ja sam razmišljao, ali uvek naiđem na negodovanje onih racionalnih.

Кад боље размислим, не видим поенту затварања тема. Само ће доћи до ''преливања'' садржаја у друге теме и спамовања тема.

Можда може да се затоври ''Шта слушате тренутно 2'' и да се отвори стара. Разлози затварања старе теме и отварања нове су ми и даље мистерија.

Апсолутно сам против затварања подфорума ''Политика и друштво'', као и против мењања имена. Чему то? Ако нисте приметили, број политичких дефиниција је драстично опао након отварања тог подфорума, па се и расправа пренела на подфорум. Форум томе и служи, зар не? Уосталом, тај подфорум је један од најактивнијих.

Сурови, како тако имаш двоструке аршине?

razmišljao sam o tom politika podforumu, naročito zato što sam dobio molbe od pojedinih ljudi da se ceo podforum zatvori.

Прво ми реци КОЈИХ људи. Да видимо који су то људи. Друго, ако јесу неки људи, зашто се онда не јаве овде, него се играмо глувих телефона. Треће, ако се добро сећам, ти си Пира бановао кад је предложио да се тај подфорум затоври, а сад си као ''размишљао'' о затварању. Определи се и остани доследан одлуци. Чему дупли критеријуми?

Ma bitno ste vi zatvorili onaj Kjerkegor moderatora, i onu antispam temu barem će ljudi biti banovani za korisnije stvari i neće imati selektovanog banovanja. A imalo ga je! Imalo! Da!

btw, u podforumu Sport imate kilo tema za zatvaranje, i ako možete prebacite zadnju temu iz Pravopisa Vuk Karadžić u Politika i društvo, koji nemojte da zatvarate...ja tamo nisam video nikakvu nacionalističku ili stranačku svađu, jer tamo zalazi mahom kulturni i prosvetiteljski svet.

Већина одговора на питања на ''Музичком квизу'' се тешко налази на интернету. Прелистај мало тему и не лупај напамет.

Тачно. Лупају шерпе, па би људи од тога требало макар мало да апстинирају. ;)

@džimi:pa piro je jedan od glavnih ljudi zbog kojih sam i počeo da razmišljam o tome i ne, nisam ga banovao zato što je predlagao da se podforum zatvori, već zato što nije poštovao jasna pravila određena u postu iznad njega.
isto tako, nisam nikakvu zaveru kovao pa da sad ovde izlazim ja i kao zatvaram teme ispred ostalih ljudi, čisto sam pomislio da ukoliko neki član želi da pomogne moderatorima, može da predloži neku temu za zaključavanje, pa onda dežurni da proceni da li ili ne.

A oko podforuma politika i društvo sam samo čestvovao u razogovru koji je pokrenut sa pitanjem da bi možda trebalo promeniti ime i određene ekstremne teme zaključati, nit sam rekao da ću ja to da radim, niti imam nameru da zaključam nešto samo zato što je meni možda nezanimljivo, rekoh, aj da vidimo :)

Определи се и остани доследан одлуци.

lol, to nemam nameru da radim, zadržavam svoje pravo da mišljenje menjam kako duva vetar, kad bih se stalno držao jednog mišljenja, to bi značilo da mislim da sam uvek u pravu, što naravno nisam.

p.s. sviđa mi se ovo pomalo

neka se zaključa ova tema, besmislena je.
tema jebanje (koitus), je zaključana jer je jedan član tako tražio, nije se sačekalo mišljenje nekih drugih članova. nikoga nije vređala.
podforum "politika i društvo" je najzanimljiviji. ako je sajt za zezanje, kao što bi trebalo, u tom podforumu ga najviše i ima.
vidim da je takođe zaključana jedna od najzanimljivijih tema a to je "pitanje autor - odg moderator".
ova vukajlija će još da postane dosadna...

Ја сам за то да се свака тема затвори ако неко тражи како бисмо испоштовали мањине, угрожене, педере, жене и све остале. Знасе да је већна сада ту да угађа мањинама. Чим неко затражи обавезно затварајте!

tema jebanje (koitus), je zaključana jer je jedan član tako tražio

Јер је један члан предложио, и то уз "можда".
А, оно, тема у којој се петоро-шесторо чланова надмеће у набрајању синонима и осталог везаног за јебање, уз повремено убацивање и благо провоцирање од стране других аутора је баш репрезентативна, такорећи понос сајта? :)
И не, немојте ми рећи да је то за "истресање негативне енергије" или тако нешто, постоји цео подфорум посвећен искључиво томе, плус бар десет живих тема раштрканих посвуда.