Prijava

Posto je tema jednim delom drustvena jednim delom politicka a jednim delome (ne)sportska resio sam da je stavim ovde.Zanimaju me druga misljenja o toj tuci.Kakve posledice ona ima po drustvene odnose Srba i Grka i da li ce ih uopste i imati? Kakav ce biti ondos navijaca na sledecim susretima jer vec bruje bretnje? I da li ce ovaj nemili dogadjaj ostaviti mrlju u , do sada odlicnim,politickim odnosima?

Ја стално људима причам да су Грци цигани. У карактерном смислу. Никад нећу заборавити звиждање у које смо добили од наше "браће" кад смо освојили Европско првенство. Уопште нисам ни за какву браћу, свака држава ће гледати свој интерес.
А то да ће обична туча на кошаркашком терену угрозити државне односе - не верујем. Иначе, сматрам да су подједнако криви кошаркаши оба тима, не оправдавам ни једне, ни друге. То је ствар која се дешава у спорту.

primetio sam i ja danas njihov taj ciganski mentalitet,gledao sam onaj klip kad teodosic baca loptu cildresu preko celog trene i ovaj zakucava i citam komentare srpski kralja tandara mandara i sve to staro po jedno 3 meseca i onda komentar od pre sata gay teodosic tra la la,madjem snimak tuce a siptari amerikanci i grci nas pljuju za sve pare dok nam se ostali uvlace u dupe (citaj makedonci.

И оно ударање Бјелице који лежи на поду, од стране њих тројице. Крстић је код нас претерао, иако је онај магарац ишао за њим 10 метара.

Helas malaka!

Što reče Dejan Tomašević na onom dočeku posle EP '95:

"Atina je mali grad, mali grad, mali grad,
Atina je mali grad, Grci su pičke!"
:)

Шта значи "Helas malaka"?

Ako se ne varam, Grčka ga puši ili nešto slično.

krstić me razočarao što je potegao stolicu, kao najgora pička...a ono je ustvari bila tuća olimpijakosa i panatanaikosa, pošto se teodosić već kačio sa onim grkom...

Mene je Krstić razočarao što nije razvalio tom stolicom onog debelog crnca što je krvnički pesničio našeg oborenog igrača jedno 125 kila lakšeg od sebe, a posle krenuo da juri i Krstića. Burusis je samo smirivao situaciju, ukoliko sam dobro ispratio klip.

do ovog nemilog dogadjaja me je bol'o kurac za grke i za srbe. ali od tada moram da priznam, drasticno me bole kurac za grke i za srbe.

ko i uvek, navijaci prete, novinari kenjaju, igraci ce sutra da se pomire, a 99% ljudi boli kurac za sve to.
zaboravice se za par dana.

ma grci nervozni zbog strajkova a mi smo srbi

ma grci nervozni zbog strajkova a mi smo srbi

aplauz!