Prijava

Како ни ктитор налози ни конкретна средства не могу да помогну деци Вукајлије да прежале стварни живот из којег су се отргли(неки милом,неки силом),прешло се на писање такозваних предшколских и школских дефиниција.
Али ХЕЈ! Уместо што се буните против оваквог вида изигравања доброг човека и уместо што на сваку предшколску/школску дефиницију остављате негативне коментаре,зашто и ви сами не бисте на овој теми написали нешто слично? Свака ваша дефиниција значи једну Кики бомбону и једну Филтер 57 цигарету више за свако унесрећено дете које је Вукајлија узео под своје.
За детаљније информације,можете ми послати претећи ПВТ.

Šiljalo - Mala metalna kontrapcija s kojom je moguće razbiti glavu štreberu iz prve klupe.
Naravno, ako imaš dobar zamah i ako vetar puše na odgovarajuću stranu.

Могу у веце? - Питање ученика који није баш најбоље научио упућено учитељу/наставнику/професору, када има осећај да ће да буде прозван.

Наставница: Ја данас, као што знате, питам.
Ја: Наставнице, могу молим вас у веце? Хитно ми је!

Šestar

Koristan predmet ukoliko drug neće da vam da da prepišete od njega na pismenom.

Женски проблеми

Разлог многих неоправданих и оправданих код 17-огодишњакиња.

Само 17-огодишњакиња? Јеси ли сигуран? :))))
_________________________________________________

Коленом о колено

Сигнализирање колеги из клупе да вам помогне тамо где сте запели на контролном.

Gumica

Ima mnogo korisniju funkciju od brisanja.

Primer: Gadjanje devojčica na geografiji :)))))))))))))))))))

Било ми најлакше да напишем број 17 ЉОЉ......

Сунђер

Справа за брисање табле и за пикање фудбала на маломм одмору.

Jel' ti vaspitačica bila inspiracija? :))

Пуна ратна опрема

Лењир као мач и свеска А4 као штит.
И,евентуално,оловка у комбинацији са гумицом од косе као балистички далекодометни пројектил.

Jankoviću, baš ti dobro idu ove definicije.
:)

Ming
Мош'бити да јесте. :)))

Свеска у "коцкице"

То је свеска за математику, никако за српски или познавање природе и друштва. Не користи се ни за физичко.

učiteljice mogu u wc

ono što pitate kad vam se ide u wc.

Ето,Јавио је објаснио. Кратко и јасно. :)
_________________________________________

Хемијска оловка

Оно што увек затаји усред писменог и то кад не понесеш резервну.

А сад једна озбиљна, коју сам мислио реално да дефинишем, али плашим се да је интерна.

БРЕЈК

То је игра коју су упражњавали ђаци из машинске код мене у крају. Кад имају пик на неког, окупе се око њега, рецимо 5-6 њих, ухвате га за руке и ноге, ко за шта стигне, направе 3-4 "орук" потеза, баце га према плафону, сви се окрену око своје осе, викну "БРЕЕЕЕЕЈК", и покушају да то ураде пре него што овај падне, како би га дочекали опет на руке. Треба ли да нагласим да су се често окретали по 20 секунди, како би се дотични разбио к'о пичка?

joooj..mene je zabolelo...

Crnac u odeljenju
-----------------------
Definitivno član košarkaške sekcije.

Професоре, требало је то гледати. А ти машинци су били увек луди, али оно негативно луди. Једном су појели врата од иверице уз хлеб за неку опкладу са нама из гимназије. Тј. покушали су, али нису моглу, њих 36 направило једва рупу можда 30 цм пречника. Пичке :)

Puškica

Ono što nam nastavnica iz fizike uvek provali i oduzme.

NASTAVNICA: - "Jankoviću kakav ti je to papirić u ruci?"
JANKOVIĆ: - "Koji papirić?"