Prijava

Ima bujnu crnu kosu, lijepo lice, dobar guz, tanki struk. studira medicinu.
ali me ne primjecuje.

kako da je osvojim?

A sta kazes na to da joj pridjes i kazes sve ovo sto si nama rekao?
U najgorem slucaju, izblamirao bi se pred jednom osobom, a ovako si to uradio pred sirim auditorijumom ;)

Lepo pridjes, predstavis se, nasmejes je, pocnes neku pricu o faxu (kontam da si i ti sa med.), pitas nesto oko skripti i to ce ti omoguciti izlazak na kafu/caj/rakiju... Eto od mene si dobio savet kako da zajedno podelite kuhinjske tecnosti, a za telesne ces morati sam da se potrudis.

Не спамујте.

Елем, у целој причи уопште није битно како она изгледа. Верујемо да је много добра риба.

Битни су твоји квалитети. Шта имаш од квалитета на које би она могла да падне?

Udaraj joj na čežnju. Vidio sam u ' Grlom u jagode'.. Bulji u nju. Ona će to primijetit. Kad primijeti ti skreni pogled. Pa opet malo bulji, pa malo skreni pogled. Posle 10 minuta, ako te ne pošalje u pičku materinu, bulji još malo. I tako.

Ма спријатељи се са неким из њене зграде али да живи на првом спрату и да је зна...и онда га замолиш де је један дан позове а ти се спремиш и кад она уђе у стан ти викнеш волим те лепотице и скочиш са терасе или кроз прозор....смуваћеш је 100%

Udaraj joj na čežnju. Vidio sam u ' Grlom u jagode'.. Bulji u nju. Ona će to primijetit. Kad primijeti ti skreni pogled. Pa opet malo bulji, pa malo skreni pogled. Posle 10 minuta, ako te ne pošalje u pičku materinu, bulji još malo. I tako.

Неке девојке то плаши.
Мене плаши кад девојка тако гледа у мене. А тек кад мушкарац тако гледа у мене...

Dodirni je sinak, napokon! Onda neće više biti nedodirljiva. :))

Ovdje su, vidim, padali neki vrlo konstruktivni savjeti: http://vukajlija.com/nedodirljiva-djevojka/200299 :D

Стварно, учите заједно. Ја сам чуо да има доста пипања кад студенти медицине уче заједно.

Šta će ti takva, da se patiš posle sve vreme...
Ciljaj one koje ne ciljaju druge.

Ako hoćeš samo da je odvedeš u krevet... onda ciljaj šta hoćeš, možda i uspeš.

Pridji joj i kazi "Kako imas dobru sisu!" Ako ima dobar guz, to joj stalno govore i smara je, verovatno joj je zivotna zelja da joj neko kaze da bas ima siiisu!

А тек кад мушкарац тако гледа у мене...

:)
Pogled da Bude malo osjećajniji. Nevini osmejak da titra. Pa onda i šeretski osmijeh. Sam to vidi.

Pridji joj i kazi "Kako imas dobru sisu!" Ako ima dobar guz, to joj stalno govore i smara je, verovatno joj je zivotna zelja da joj neko kaze da bas ima siiisu!

Има ту логике. Вероватно ће му рећи да је простак или се само окренути на другу страну (пошто сам чуо да је ћутљива), али ће да оде срећна кући јер јој је неко дао комплимент. Није искључено да ће сутрадан доћи деколтирана, да то мало истакне.

Pozajmiću ti moj BMW, samo prestanite da otvarate ovakve teme.

Има ту логике. Вероватно ће му рећи да је простак или се само окренути на другу страну (пошто сам чуо да је ћутљива), али ће да оде срећна кући јер јој је неко дао комплимент. Није искључено да ће сутрадан доћи деколтирана, да то мало истакне.

Јебеш ми матер ако ја контам жене понекад...нема везе што сам једна од њих, то ми не даје ама баш никакву предност...

Jeste, da se vidi da i ispod mire sise vire!
Ako ti se zaista svidja, onda zelis da je ucinis srecnom. Istrpi blam i podari joj osmeh!

Dovescete momka do samoubistva! Daj malo osecajnije, razumite ga.
Ne verujem da je on razmisljao uopste o njenoj sisi.

A ona će tebi da podari šamarčinu sisom.